Erotické masáže brno

Relax & Body Touch
Jugoslávská 5 | Brno, 602 00
PO-PÁ 8:00 – 22:00
SO 13:00 – 22:00
NE 10:00 – 22:00

BDSM Masáž

Zažijte jiný rozměr prožívání erotického vzrušení. 

Láká Vás něco nového a nepoznaného?
Chcete se otevřít novým vněmům a pocítit jiný druh erotického vzrušení?

Nabízíme NOVINKU, masáž s jemnými prvky BDSM v trvání 90, 120, nebo 150 minut. 

BDSM masáž je v podstatě poznávací výlet do světa napínavého vzrušení. Je vhodná pro všechny, kteří hledají jiný, nepoznaný druh rozkoše ve spojení s příjemným adrenalinem. Odevzdání se a úplná ztráta kontroly nad tím co probíhá a přijde, může vést k extatickému stavu těla a mysli. Nastane plně přítomný okamžik, kde nebude žádný prostor pro přemýšlení nad prací, povinnostmi a každodenními starostmi… Bude pouze TADY a TEĎ, pouze VY a Vaše prožívání. Skvělá příležitost pro mentální uvolnění a odpočinek. Navíc adrenalin a vzrušení spouští uvnitř těla sérii změn vedoucí k vyplavování hormonů, které souvisí s pocity štěstí a přívalem energie.

Průběh masáže nebude nikdy stejný. Přístup u masáží je individuální a taky lze průběh a použití pomůcek přizpůsobit dle Vašeho přání. Při BDSM masáží jsou použity pomůcky jako pouta, maska na oči, důtky, bičík, horký vosk, led, nuru gel… Na přání možnost použít i roubík, svorky na bradavky, anální kolík… Celý průběh masáže je dokonale promyšlen. Postupné stupňování vzrušení a vyvolání různých tělesných pocitů, Vám nejen navodí výše vzpomenuto, ale navíc Vám umožní více poznat Vaše tělo.

Pro více informací, případně pro vytvoření rezervace nám napište přes kontaktní formulář, nebo na svetmasazibrno@gmail.com

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.