Erotické masáže brno

RELAX STUDIO BRNO
Erbenova 2022/1, Brno
PO-NE 10:00 – 00:00

Erotické masáže pro Vás

Masáže pro ženy
Erotické masáže Vás na chvíli odvedou od reality a přivedou do stavu uvolnění, odevzdání, relaxace a navodí erotické vzrušení a potěšení z masáže… V dnešní době, dokonale rozumíme lidské potřebě v přijímání láskyplných doteků, hlazení a potřebu masáže. Láskyplné masáže celého těla, prováděné šikovným průvodcem, Vás uvolní od napětí a naplní příjemným pocitem spokojenosti a oddechu. Nevšední relaxace v přítomnosti příjemné masérky, nebo maséra dokážou naplnit pocit blízkosti, opečovávání, lásky, ale zároveň dokážou uvolnit celé tělo, a vy se tak postupně nabijete novou energií a budete odcházet s úsměvem.

Přínos erotických masáží

Co předchází a následuje
po každé masáži

Před každou masáží si dáte sprchu, a to buď sám a nebo společně s masérkou. Možnost je i koupel. Záleží na Vás, jaký si budete přát průběh Vaši relaxace. Vždy je také prostor pro společnou konverzaci, při které můžete sdělit Vaše přání, informovat se o průběhu samotné procedury a popřípadě sdělit své pocity. Stejným způsobem bude celý zážitek i končit.

Rady pro začátečníky

Pokud se chystáte na svou první návštěvu, vyzkoušejte nejprve klasickou erotickou masáž. Jednak je tato procedura levnější a vy si budete moci vyzkoušet, jak se Vám celý zážitek zamlouvá a co by Vám vyhovovalo třeba příště. Ke každé masáži si můžete dokoupit rovněž i některou z doplňkových služeb.  

Pravidla, která je nutné respektovat

Nejedná se o sexuální služby, a proto si nikdy nevynucujte nic, co by bylo nad rámec samotné procedury. V některých procedurách mohou být doteky maséra/masérky dovoleny a jinde nikoliv. Vždy je nutné respektovat maséra/masérku a předem se informovat o pravidlech. Jakékoliv porušení pravidel by vedlo k předčasnému ukončení dané masáže.
CzechEnglish

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.