Skip to content

Erotické masáže pro Vás

Erotické masáže Vás na chvíli odvedou od reality a přivedou do stavu uvolnění, odevzdání, relaxace a navodí erotické vzrušení a potěšení z masáže…
V dnešní době, dokonale rozumíme lidské potřebě v přijímání  láskyplných doteků, hlazení  a  potřebu masáže. Láskyplné masáže celého těla, prováděné šikovným průvodcem, Vás uvolní od napětí a naplní příjemným pocitem spokojenosti a oddechu. Nevšední relaxace v přítomnosti příjemné masérky, nebo maséra dokážou naplnit pocit blízkosti, opečovávání, lásky, ale zároveň dokážou uvolnit celé tělo, a vy se tak postupně nabijete novou energií a budete odcházet s úsměvem.

Přínos erotických masáží

  • masér, nebo masérka Vás za použití erotických prvků přivede do stavu hluboké relaxace a sexuálního vzrušení.
  • Pracuje se při ní se sexuální energií.
  • Směřuje k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění.
  • Intenzivní nevšední zážitek, který může obohatit jednotlivce i partnerský vztah.
  • Zbaví Vás stresu a uleví ztuhlým svalům.
  • Použité oleje a gely mají příznivý vliv na lidskou pokožku. 

Co předchází a následuje po každé masáži

Před každou masáží si dáte sprchu, a to buď sám a nebo  společně s masérkou. Možnost je i koupel. Záleží na Vás,  jaký si budete přát průběh Vaši relaxace.  Vždy je také prostor pro společnou konverzaci, při které můžete sdělit Vaše přání,  informovat se o průběhu samotné procedury a popřípadě sdělit své pocity.   Stejným způsobem bude celý zážitek i končit.

Rady pro začátečníky

Pokud se chystáte na svou první návštěvu, vyzkoušejte nejprve klasickou erotickou masáž. Jednak je tato procedura levnější a vy si budete moci vyzkoušet, jak se Vám celý zážitek zamlouvá a co by Vám vyhovovalo třeba příště.
Ke každé masáži si můžete dokoupit rovněž i některou z doplňkových služeb.  

Pravidla, která je nutné respektovat

Nejedná se o sexuální služby, a proto si nikdy nevynucujte nic, co by bylo nad rámec samotné procedury. V některých procedurách mohou být doteky maséra/masérky dovoleny a jinde nikoliv. Vždy je nutné respektovat maséra/masérku a předem se informovat o pravidlech. Jakékoliv porušení pravidel by vedlo k předčasnému ukončení dané masáže.

 

cs Czech
X