Erotické masáže brno

Relax & Body Touch
Jugoslávská 5 | Brno, 602 00
PO-PÁ 8:00 – 22:00
SO 13:00 – 22:00
NE 10:00 – 22:00

Masáže pro muže

Láká Vás něco nového a nepoznaného? Nabízíme masáž s jemnými prvky BDSM.

Tantra Basic

Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží probíhá masáž intimní partií. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.

Body to Body masáž

Body to Body

Jedná se o smyslnou a generalizující tantra masáž. Masérka masíruje rukama v kombinaci se svým vlastním tělem, za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi příjemná. Masérka do masáže zapojuje celé své tělo.

Bohemian Duo

Chcete Body to Body masáž 2x ? Není problém. Vychutnejte si během 70 minut 2 masérky. Obě masérky masírují rukama a tělem. Masáž intimní partie oběma masérkami je samozřejmostí. Pořadí masérek je na Vás.
Bohemian Duo masáž
Tajemný dotek masáž

Vzájemná masáž

Tato masáž probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění krásné hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Vaše fantazie může pracovat na plné obrátky. Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty. Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.

Královská masáž (dvě masérky)

Tato masáž je krásná v tom, že Vás masírují a opečovávají dvě masérky po celou dobu trvání masáže.
Královská masáž (dvě masérky)
Druhé probuzení draka masáž

Druhé Probuzení Draka

Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back (jemné škrábání), následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení). V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejoriginálnějších.

NURU INTESE masáž

Vysoce erotický intenzívní prožitek a to díky intimní masáží tělem masérky a speciálního kvalitního NURU GELU. Nuru gel je extrémně kluzký a chladivý. Masérka celou dobu používa jenom své tělo. Součástí této masáže je společná sprcha, která je potřebná na vzájemnou KLOUZAVOST u masáže.

Masérka Nella
Masérka Anet

Foot Masáž

Tato masáž je určená pro Vás náročné. Vypracovali jsme koncept masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při masáži intimních partií.

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.