Erotické masáže brno

Relax & Body Touch
Jugoslávská 5 | Brno, 602 00
PO-PÁ 8:00 – 22:00
SO 13:00 – 22:00
NE 10:00 – 22:00

Masáže pro ženy

Masáž můžete prožít jak s masérkou, tak s masérem.
Výběr je z cela na Vás dle vašich preferencí.

Láká Vás něco nového a nepoznaného? Nabízíme masáž s jemnými prvky BDSM.

Tantra Relax masáž

Jedná se o celotělovou relaxační masáž. Masérka, nebo masér postupně krásně promasíruje celé tělo. Součástí masáže je masáž intimní partie.
Body to Body masáž

Body to Body

Jedná se o smyslnou a generalizující tantra masáž. Masérka masíruje rukama v kombinaci se svým vlastním tělem, za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi příjemná. Masérka do masáže zapojuje celé své tělo.

Wellness Masáž

Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek.

Wellness Masáž

Vzájemná masáž

Už z názvu vyplývá, že při této masáží máte možnost láskyplné doteky nejen přijímat, ale i dávat. Na postupu masáže se domlouvá předem s masérkou, nebo masérem.
Tajemný dotek masáž
Bohemian Duo masáž

Bohemian Duo

Chcete Body to Body masáž 2x ? Není problém. Vychutnejte si během 70 minut 2 masérky. Obě masérky masírují rukama a tělem. Masáž intimní partie oběma masérkami je samozřejmostí. Pořadí masérek je na Vás.

NURU INTESE masáž

Vysoce erotický intenzívní prožitek a to díky intimní masáží tělem masérky a speciálního kvalitního NURU GELU. Nuru gel je extrémně kluzký a chladivý. Masérka celou dobu používa jenom své tělo. Součástí této masáže je společná sprcha, která je potřebná na vzájemnou KLOUZAVOST u masáže.

Nuru Intense Masáž
Královská masáž (dvě masérky)

Královská masáž (dvě masérky)

Tato masáž je krásná v tom, že Vás masírují a opečovávají dvě masérky po celou dobu trvání masáže.

Top RELAX masáž

Tato masáž je určená pro Vás náročné. Vypracovali jsme koncept masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při opakované masáži intimních partií (2x). Masáž probíhá ve Whirpoolu. Je doplněná o intimní masáž Body to Body. Lákavé na této masáži je možnost dvojího vyvrcholení. Z naši nabídky je tato masáž časově nejdelší pro vaše největší blaho. Jde o hluboký prožitek a to nejen po fyzické stránce, ale především oproštění se od starostí, stresu a únavy. K této masáží si můžete vybrat 2x nealko nápoj a 2 x alkoholický nápoj dle nabídky.

Top Relax Masáž

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.