Erotické masáže brno

RELAX STUDIO BRNO
Erbenova 2022/1, Brno
PO-NE 10:00 – 00:00

Masáže pro ženy

Masáž můžete prožít jak s masérkou, tak s masérem.
Výběr je z cela na Vás dle vašich preferencí.

Láká Vás něco nového a nepoznaného? Nabízíme masáž s jemnými prvky BDSM.

Tantra Basic

Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží probíhá masáž intimní partií. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.

Body to Body masáž

Body to Body

Jedná se o smyslnou a generalizující tantra masáž. Masérka masíruje rukama v kombinaci se svým vlastním tělem, za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi příjemná. Masérka do masáže zapojuje celé své tělo.

Wellness Masáž

Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek.

Wellness Masáž
Tajemný dotek masáž

Tajemný Dotek

Tato masáž probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění krásné hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Vaše fantazie může pracovat na plné obrátky. Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty. Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.

Druhé Probuzení Draka

Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back (jemné škrábání), následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení). V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejoriginálnějších.

Druhé probuzení draka masáž
Nuru Intense Masáž

NURU INTESE masáž

Vysoce erotický intenzívní prožitek a to díky intimní masáží tělem masérky a speciálního kvalitního NURU GELU. Nuru gel je extrémně kluzký a chladivý. Masérka celou dobu používa jenom své tělo. Součástí této masáže je společná sprcha, která je potřebná na vzájemnou KLOUZAVOST u masáže.

Top RELAX masáž

Tato masáž je určená pro Vás náročné. Vypracovali jsme koncept masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při opakované masáži intimních partií (2x). Masáž probíhá ve Whirpoolu. Je doplněná o intimní masáž Body to Body. Lákavé na této masáži je možnost dvojího vyvrcholení. Z naši nabídky je tato masáž časově nejdelší pro vaše největší blaho. Jde o hluboký prožitek a to nejen po fyzické stránce, ale především oproštění se od starostí, stresu a únavy. K této masáží si můžete vybrat 2x nealko nápoj a 2 x alkoholický nápoj dle nabídky.

Top Relax Masáž
CzechEnglish

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.