Erotické masáže brno

Relax & Body Touch
Jugoslávská 5 | Brno, 602 00
PO-PÁ 8:00 – 22:00
SO 13:00 – 22:00
NE 10:00 – 22:00

Pracovní nabídky

Spolupráce

Baví Vás masírování a práce s lidmi? Jste komunikativní, empatický, vnímavý člověk a máte cit pro doteky a erotiku? Vaše osobnost je charismatická a vyzařuje z Vás sex-appeal ? Jste cílevědomá, sebevědomá a vyzrála osobnost, která preferuje otevřené a férové jednání? Pokud splňujete většinu výše zmíněných vlastností a máte velký zájem se stát součástí našeho přátelského a krásného kolektivu, tak se nám ozvěte. Předešlé zkušenosti nejsou podmínkou. Vhodné taky pro studenty a maminky na mateřské. Napište nám něco o sobě a přidejte dvě fotografie.

Jsme nejnavštěvovanější studio v Brně se stálou a slušnou klientelou (muži, ženy, páry).. Zabezpečujeme rozšířenou a kvalitní reklamu, každodenní řádný úklid prostor uklízečkou, doplňujeme hygienické potřeby, čisté ručníky a veškeré pomůcky potřebné k nabízeným službám a masážím v Relax Studiu. Recepce vyřizuje rezervace a dohlíží na celkový chod studia. Pro naše zaměstnance a brigádníky obstaráváme pracovní oděv. Samozřejmostí je diskrétnost nejenom pro klienty, ale i zaměstnance. Snažíme se vytvářet přátelské pracovní prostředí, které je potřebné pro celkovou pohodu a chuť do práce. V našem studiu neposkytujeme sexuální služby.

Nabízíme spolupráci na pozici masér/ka

Požadujeme

Nabízíme

Přes email, nebo telefonní kontakt si můžete domluvit nezávaznou schůzku. email: svetmasazibrno@gmail.com tel: +420 734 447 760

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.