Skip to content

Pro ženy

Citlivé a jemné doteky plné jednoduché lidské lásky. Nádherný smyslný rituál, uctění bohyni ve vašem nitru, ukotvení se ve vlastním těle a pocitu ženskosti. Jsme tu pro ženy, které milují erotiku, doteky a masáže. Pro ženy, které rády poznávají nové vzrušující zážitky a vnitřní prožitky. Jsme tu i pro ženy, kterým chybí doteky, pohlazení, něha a taky pro ženy, které hledají netradiční typ uvolnění a relaxace. Na začátku návštěvy masér/ masérka krok po kroku vysvětlí, jak bude masáž probíhat. Pocit bezpečí a důvěry jsou pro nás důležité. Doteky při masáži jsou bezpečné a řídí se pouze Vašimi potřebami.
S pozorností a láskou se věnujeme celému tělu, včetně intimních oblastí. Vše probíhá v intimní místnosti, za svitu svíček a krásné hudby. Tantra masáž má i léčivý charakter a může pomoci například při bolestivém styku, menstruační bolesti, nemožnosti dosáhnout orgasmu či psychickému odblokování, ale také s dlouho potlačovanými bolestmi a smutkem. Vaše pocity jsou vítané s porozuměním.
S pozorností a láskou se věnujeme celému tělu, včetně intimních oblastí. Vše probíhá v intimní místnosti, za svitu svíček a krásné hudby. Tantra masáž má i léčivý charakter a může pomoci například při bolestivém styku, menstruační bolesti, nemožnosti dosáhnout orgasmu či psychickému odblokování, ale také s dlouho potlačovanými bolestmi a smutkem. Vaše pocity jsou vítané s porozuměním. Pokud si to budete přát a raději vám vyhovuje ženský dotek, můžete se objednat i k masérce. Milé dámy vyberte si z naši nabídky masáží.
Previous
Next

Masáž můžete prožít jak s masérkou, tak s masérem. Výběr je z cela na Vás dle vašich preferencí.

Tantra Basic

60 minut - 1 600,-Kč
Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží probíhá masáž intimní partií. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.

Body to Body

60 minut - 1 800,-Kč
90 minut - 2 400,-Kč
120 minut - 3 100,-Kč
Jedná se o smyslnou a generalizující tantra masáž. Masérka masíruje rukama v kombinaci se svým vlastním tělem, za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi příjemná. Masérka do masáže zapojuje celé své tělo.

Tajemný Dotek

60 minut - 2 100,-Kč
90 minut - 3 000,-Kč
120 minut - 3 500,-Kč
Tato masáž probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění krásné hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Vaše fantazie může pracovat na plné obrátky.  Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty. Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.

Vzájemná Masáž

60 minut - 2 600,-Kč
90 minut - 3 100,-Kč  
Milujete doteky dávat? Tato masáž je vysoce kontaktní. Máte možnost masérku namasírovat. Prvních 30 minut masírujete vy a pak zbylý čas masíruje masérka rukama a svým tělem Vás. 

Wellness Masáž

120 minut - 3 400,-Kč
Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek.

Druhé Probuzení Draka

120 minut - 3 700,-Kč
Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back (jemné škrábání), následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení). V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejoriginálnějších.

TOP Relax

150 minut - 4 500,- Kč
Tato masáž je určená pro Vás náročné. Vypracovali jsme koncept masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při opakované masáži intimních partií (2x). Masáž probíhá ve Whirpoolu. Je doplněná o intimní masáž Body to Body. Lákavé na této masáži je možnost dvojího vyvrcholení. Z naši nabídky je tato masáž časově nejdelší pro vaše největší blaho. Jde o hluboký prožitek a to nejen po fyzické stránce, ale především oproštění se od starostí, stresu a únavy.

cs Czech
X
You cannot copy content of this page