Skip to content

Pro ženy

Masáž můžete prožít jak s masérkou, tak s masérem. Výběr je z cela na Vás dle vašich preferencí.

NOVINKA BDSM masáž

Láká Vás něco nového a nepoznaného? Nabízíme masáž s jemnými prvky BDSM v trvání 90, 120, nebo 150 minut. Číst víc..

Tantra Basic

60 minut - 1 750,-Kč
Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží probíhá masáž intimní partií. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.

Body to Body

60 minut - 1 950,-Kč
90 minut - 2 450,-Kč
120 minut - 3 200,-Kč
Jedná se o smyslnou a generalizující tantra masáž. Masérka masíruje rukama v kombinaci se svým vlastním tělem, za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi příjemná. Masérka do masáže zapojuje celé své tělo.

Tajemný Dotek

60 minut - 2 100,-Kč
90 minut - 3 000,-Kč
120 minut - 3 500,-Kč
Tato masáž probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění krásné hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Vaše fantazie může pracovat na plné obrátky.  Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty. Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.

Wellness Masáž

120 minut - 3 700,-Kč
Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek.

Druhé Probuzení Draka

120 minut - 3 800,-Kč
Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back (jemné škrábání), následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení). V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejoriginálnějších.

NURU INTENSE masáž

60 minut - 2 900,- Kč
90 minut - 3 700,- Kč
Vysoce erotický intenzívní prožitek a to díky intimní masáží tělem masérky a speciálního kvalitního NURU GELU. Nuru gel je extrémně kluzký a chladivý. Masérka celou dobu používa jenom své tělo. Součástí této masáže je společná sprcha, která je potřebná na vzájemnou KLOUZAVOST u masáže.

TOP Relax

150 minut - 4 800,- Kč
Tato masáž je určená pro Vás náročné. Vypracovali jsme koncept masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při opakované masáži intimních partií (2x). Masáž probíhá ve Whirpoolu. Je doplněná o intimní masáž Body to Body. Lákavé na této masáži je možnost dvojího vyvrcholení. Z naši nabídky je tato masáž časově nejdelší pro vaše největší blaho. Jde o hluboký prožitek a to nejen po fyzické stránce, ale především oproštění se od starostí, stresu a únavy.

cs Czech
X