Skip to content

Pro muže

Milí pánové, přijďte si k nám vychutnat nezapomenutelnou masáž. Společnost vám bude dělat krásná a milá masérka, nebo masér. Postaráme se o uvolnění celého vašeho těla i mysli. Vše probíhá v krásném a intimním prostředí. U nás zapomenete na všední problémy a oddáte se krásnému relaxu…
Nabízíme různé druhy tantra masáží od základní masáže pouze rukama, přes masáž tělem masérky - maséra, nebo wellness masáže. Masáže probíhají na prostorném lůžku. Nahota u tantra masáží je vnímaná jako lidská přirozenost.
Základem všech masáží je základní tantra masáž. Jde o něžné doteky, které nejprve pomalu probouzí a postupně rozvádí sexuální energii do celého těla. Masáž je zakončená krásnou masáží intimní partie.
Previous
Next

Masáž můžete prožít jak s masérkou, tak s masérem. Výběr je z cela na Vás dle vašich preferencí.

Tantra Basic

60 minut - 1 600,-Kč
Základní tantra masáž prováděna pouze rukami. V této masáží probíhá masáž intimní partií. Jde o celotělovou, jemnou masáž, kde přednost má proudění a rozvedení sexuální energie po celém těle.

Body to Body

60 minut - 1 800,-Kč
90 minut - 2 400,-Kč
120 minut - 3 100,-Kč
Jedná se o smyslnou a generalizující tantra masáž. Masérka masíruje rukama v kombinaci se svým vlastním tělem, za použití kvalitního masážního oleje. Tato masáž je velmi příjemná. Masérka do masáže zapojuje celé své tělo.

Bohemian Duo

70 minut - 2 500,-Kč 
Chcete Body to Body masáž  2x ? Není problém.  Vychutnejte si během 70 minut 2 masérky. Obě masérky masírují rukama a tělem. Masáž intimní partie oběma masérkami je samozřejmostí. Pořadí masérek je na Vás. 

Tajemný Dotek

60 minut - 2 100,-Kč
90 minut - 3 000,-Kč
120 minut - 3 500,-Kč
Tato masáž probíhá v útulné místnosti v naprosté tmě a za znění krásné hudby. Masáž je prováděna rukami i tělem masérky. Jedná se o masáž nejen těla, ale i duše s uklidňujícími účinky. Tajemný dotek navrací tělesnou i duševní rovnováhu. Vaše fantazie může pracovat na plné obrátky.  Tma Vás zbaví veškerého studu a rozptýlí obavy z nahoty. Ve tmě je vše hmatatelně jiné, tajemné a nevšední. Pohlédněte do té přívětivější tváře tmy a nechte se unést novou dimenzí zážitku.

Vzájemná Masáž

60 minut - 2 600,-Kč
90 minut - 3 100,-Kč  
Milujete doteky dávat? Tato masáž je vysoce kontaktní. Máte možnost masérku namasírovat. Prvních 30 minut masírujete vy a pak zbylý čas masíruje masérka rukama a svým tělem Vás. 

Wellness Masáž

120 minut - 3 400,-Kč
Wellness Tantra masáž je druh masáže, která obsahuje kromě základní tantra masáže i body to body masáž. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu se dále pokračuje na prostorném masážním lůžku. Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci, odreagování, regeneraci sil a odpočinek.

Druhé Probuzení Draka

120 minut - 3 700,-Kč
Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back (jemné škrábání), následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení). V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejoriginálnějších.

TOP Relax

150 minut - 4 500,- Kč
Tato masáž je určená pro Vás náročné. Vypracovali jsme koncept masáže, ve které si můžete prožít slastné okamžiky při opakované masáži intimních partií (2x). Masáž probíhá ve Whirpoolu. Je doplněná o intimní masáž Body to Body. Lákavé na této masáži je možnost dvojího vyvrcholení. Z naši nabídky je tato masáž časově nejdelší pro vaše největší blaho. Jde o hluboký prožitek a to nejen po fyzické stránce, ale především oproštění se od starostí, stresu a únavy.

cs Czech
X
You cannot copy content of this page