Tantra masáže brno

Relax & Body Touch
Jugoslávská 5 | Brno, 602 00

Tantra masáže pro Vás

Masáže pro ženy
Tantra masáže Vás na chvíli odvedou od reality a přivedou do stavu uvolnění, odevzdání, relaxace a navodí vzrušení a potěšení z masáže… V dnešní době, dokonale rozumíme lidské potřebě v přijímání láskyplných doteků, hlazení a potřebu masáže. Láskyplné masáže celého těla, prováděné šikovným průvodcem, Vás uvolní od napětí a naplní příjemným pocitem spokojenosti a oddechu. Nevšední relaxace v přítomnosti příjemné masérky, nebo maséra dokážou naplnit pocit blízkosti, opečovávání, lásky, ale zároveň dokážou uvolnit celé tělo, a vy se tak postupně nabijete novou energií a budete odcházet s úsměvem.

Přínos tantra masáží

1. Masér, nebo masérka Vás za použití tantra prvků přivede do stavu hluboké relaxace a sexuálního vzrušení.
2. Pracuje se při ní se životní energií dle tantry. Směřuje k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění.
3. Intenzivní nevšední zážitek, který může obohatit jednotlivce i partnerský vztah.
4. Zbaví Vás stresu a uleví ztuhlým svalům.
5. Použité oleje a gely mají příznivý vliv na lidskou pokožku.

Co předchází a následuje
po každé masáži

Před každou masáží si dáte sprchu. Záleží na Vás, jaký si budete přát průběh Vaši relaxace. Vždy je také prostor pro společnou konverzaci, při které můžete sdělit Vaše přání, informovat se o průběhu samotné procedury a popřípadě sdělit své pocity. Stejným způsobem bude celý zážitek i končit.

Pravidla, která je nutné respektovat

Nejedná se o sexuální služby, a proto si nikdy nevynucujte nic, co by bylo nad rámec samotné procedury. V některých procedurách mohou být doteky maséra/masérky dovoleny a jinde nikoliv. Vždy je nutné respektovat maséra/masérku a předem se informovat o pravidlech. Jakékoliv porušení pravidel by vedlo k předčasnému ukončení dané masáže.

Obsah s erotickým obsahem, potvrďte, že je Vám 18, nebo více let.